Jak pisaliśmy przed chwilą, Hatem Ben Arfa jest prawdziwym fanem padel. Licencja na 4Padel Montreuil, były reprezentant Francji, zajmuje zaszczytne 1342. miejsce we francuskich rankingach.

Szalone jest to, że w tym roku wziął udział w 70 turniejach, czyli więcej niż jednym turnieju tygodniowo! Nawiazujac do naszej koledzy z Le ParisienPochodzący z Clamart, pozostający bez klubu od czasu odejścia z Lille w zeszłym sezonie, nie skończyłby jeszcze z piłką nożną. Czy on też korzysta z padel utrzymać formę przed ponownym założeniem raków?

Być może, ale nie tylko: wydaje się, że leworęczny naprawdę uzależnił się od tego sportu, jak przed nim wielu piłkarzy lub byłych piłkarzy. Według sędziego Rolanda Mermilloda grał nawet prawie codziennie! Francuz może poszczycić się tak ogromnym postępem w ciągu 8 miesięcy, gdyż w marcu ubiegłego roku przekroczył 10.000-tysięczne miejsce.

Czy wkrótce Hatem wejdzie do Top 1000? Ciąg dalszy nastąpi!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !