Zastanawialiście się dlaczego od jakiegoś czasu widujemy się na World Padel Tour wyrzutnie pocisków różniące się od tych, do których byliśmy przyzwyczajeni? Oto odpowiedź!

W ramach swojej inicjatywy HEAD Przemyślećaustriacka marka zdecydowała się wprowadzić na rynek tuby kulowe w całości nadające się do recyklingu. Osiągnąć to, Head skupiła się na tworzywie PET, materiale całkowicie nadającym się do recyklingu. Jak wyjaśnia Mauro Pinaffo: Starszy globalny menedżer produktu ds. piłek i akcesoriów w firmie HEAD : „Nowa konstrukcja tuby zużywa mniej atramentu, co ułatwia ponowne użycie”

Ale nie martw się, ta zmiana w żaden sposób nie wpłynie na jakość piłek: „dla nas jakość produktu jest czymś fundamentalnym, dlatego kulki się nie zmieniają, pozostają takie same, ale w ulepszonych i bardziej zrównoważonych opakowaniach.”, podsumowuje Pinaffo.

Piłki są już dostępne na stronie oficjalna strona markilub wśród autoryzowani sprzedawcy !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !