Mówiliśmy o tym przed chwilą, Head pochodzi z prezentuje zupełnie nową gamę produktów: Radical. W programie wszechstronne rakiety nastawione na kontrolę.

Konsument jest rozpieszczany wyborem Head, kto chce maksymalnej mocy, ma zasięg Skrajny, ten, który w przeciwieństwie do kontroli może zwrócić się w stronę zasięgu Powaga. A dla tych, którzy są pomiędzy, nadal istnieją dwie możliwości: zasięg Prędkość wszechstronność zorientowaną na moc, dlatego powstał nowy asortyment Rodnik, zapewniający wszechstronność zorientowaną na kontrolę.

Wiadomości Head Rodnik

Jak widać, na tę nową gamę paluszków składają się trzy modele nowa forma kropli wody, Wersja Pro korzysta z węgla 3k na twarzach i waży 370 gramów. Jest zatem przeznaczona dla zaawansowanych graczy. Ci, którzy chcą lżejszej i łatwiejszej w obsłudze wersji, mogą zwrócić się do Ruch, zmniejszona o 15 gramów. Wreszcie dla graczy o nieco niższym poziomie i szukających komfortu, modelElite oferuje jeszcze wygodniejsze pala z włóknem szklanym po bokach.

Aby zapewnić maksymalną kontrolę, te trzy paluszki mają piankę Pianka Comfort, która zachwyci graczy oczekujących dużego wyrzutu piłki, dobrej tolerancji i pochłaniania znacznych drgań.

Doświadczeni gracze poszukujący wszechstronności i kontroli, idźcie na całość!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !