Zrobione: każda z sześciu drużynPuchar sześciokątny ma swoich dwóch graczy i jak zobaczysz, są tam tylko wielkie gwiazdy padel na całym świecie!

Podczas gdy my wczoraj dowiedziałem się nieco więcej o tożsamości uczestników Pucharu Hexagonu, dowiadujemy się dzisiaj, że legenda o padel numer 1 świata Fernando Belasteguin i obecna numer 31 kobiet Paula Josemaria również będą obecni na Madrid Arena od 4 stycznia do XNUMX lutego!

Rzeczywiście, obaj gracze dołączą do amerykańskiego zespołu Eleven Eleven Padelw reżyserii Evy Longorii i Dani Homedes.

Zatem każda drużyna ma swoich dwóch podstawowych zawodników.

  • Zespół Lewandowskiego: Agustin Tapia i Ariana Sanchez
  • Przewaga zespołu (Andy Murray): Martin Di Nenno i Delfi Brea
  • Zespół Bella Puerto Rico: Arturo Coello i Bea Gonzalez
  • Puchar Team Hexagon: Alejandra Salazar i Paquito Navarro
  • Zespół Eleven Eleven: Fernando Belasteguin i Paula Josemaria
  • Zespół Rafa Nadal: Alex Ruiz i Martita Ortega

Jest to zatem bardzo, bardzo ciężki materiał, który za kilka miesięcy zaprezentuje się w stolicy Hiszpanii. Jak wyjaśniliśmy Państwu niedawno, oprócz tych dwóch „Gracze franczyzowi”, każda drużyna wybierze czterech innych graczy: mężczyznę, kobietę i dwójkę młodych ludzi. I w tym celu organizacja zwraca się do fanów, którzy mogą głosować na zawodników, których chcą zobaczyć w rozgrywkach!

Wiesz, co jeszcze masz do zrobienia!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !