Puchar Sześciokąta do czego nas na razie przyzwyczaił zespoły prowadzone przez wysokiej klasy sportowców : Rafael Nadal, Robert Lewandowskii najnowsze, Andy Murray... Tym razem jednak turniej, który odbędzie się na początku przyszłego roku, zmienia uniwersum i ogłasza swoją nową gwiazdę: Eva Longoria. Aktorce i przedsiębiorcy będzie towarzyszył Amerykanin Dani Homedes, założycielka Dara Sports i fanka tej aktywności.

Na swoim Instagramie, Eva Longoria nadal udowadnia swoją miłość do sportu. W regularnie zamieszczanych filmach pokazuje się szkolenia. I można to powiedzieć – dodaje aktorka wiele dobrych intencji w swojej grze.

Wraz z przybyciem Evy Longorii, 4 z 6 drużyn znaleźli swojego kapitana.

Przypominamy, że Hexagon Cup to zawody, które odbędą się na początku przyszłego roku w Madrycie, a ich udziałem będzie m.in Nagrody pieniężne kwoty jednego miliona euro. Wśród gwiazd padel świecie znamy już tożsamość dwóch graczy: Paquito Navarro i Alejandra Salazar.

Zatem po Rafaelu Nadalu, Robercie Lewandowskim, Andym Murrayu i teraz Evie Longorii, kto poprowadzi dwie ostatnie drużyny? Odpowiedź już wkrótce…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.