Już niespodziankaPuchar sześciokątny ! Rzeczywiście, członkowie zespołu Hexagon Cup Team, Paquito Navarro i Juan Martin Diaz, zdominowali Agustina Tapię i Jona Sanza dzięki ich wejściu do zawodów!

Juan Martin Diaz miał ostudził entuzjazm Paquito na kilka dni przed zawodami. Niedawno emerytowany zawodnik, któremu daleko było do najlepszej formy, zasugerował, że będzie dla Andaluzyjczyka pewnym ciężarem. Zeszłej nocy nic się nie wydarzyło. Podejrzewamy nawet, że mieszkaniec Mar del Plata blefował, aby wywrzeć presję na Tapię i Sanza…

W każdym razie wyszło całkiem nieźle, ponieważ podczas ostatniego tańca JMD 47-latek wraz ze swoim przyjacielem i byłym kolegą z drużyny Navarro dali bardzo solidny występ, dominując w dwóch setach dwóch zawodników, którzy zrobili największe wrażenie w zeszłym sezonie: 7 /6 6/4. Na swoim pierwszym wspólnym turnieju Agus i Jon pokazali dobre rzeczy, ale będą musieli popracować nad swoją automatyzacją, aby wrócić do rywalizacji. Nowa szansa dzisiaj przeciwko swoim zwykłym partnerom Coello i Nieto!

Jest to druga porażka drużyny RL9 Team, która przegrała wcześniej w super tie-breaku w kategorii Next Gen. Przypominamy również, że wszystkie pierwsze trzy mecze dnia rozstrzygnęły się w decydującym secie, natomiast trzy kolejne rozstrzygnęły się w dwóch setach.

Po zwycięstwie Martity i Gemmy nad Delfi i Sofią Di Nenno i Tello pokonali byłego kolegę z drużyny tego ostatniego i Lucho Caprę. Para utworzona po nieobecności Beli prawie doprowadziła do świetnego tie-breaka, ale było zbyt blisko w starciu z Di Nenno, który wciąż był czysty, i Tello, który ucierpiał w tak szybkich warunkach. Następnie Alejandra Alonso i Paula Josemaria zwolniły Claudię Fernandez i Beę Gonzalez.

Wyniki pierwszego dnia

Wyniki-J1-Hexagon-Cup-2024

Program dnia

Następna generacja (od 10:00)

Chozas / Chamero (Jedenaście / Jedenaście) kontra R.Coello / Guerrero (Bella)

Santigosa / Collado (Akademia Rafy Nadala) vs Garcia / Hernandez (AD/vantage)

Mężczyźni i kobiety (od 15:00)

Sanchez / C.Jensen (RL9) kontra Alonso / Josemaria (Eleven Eleven)

Sanz / Tapia (RL9) kontra A.Coello / Nieto (Bella)

Salazar / Icardo (Puchar sześciokąta) kontra Brea / Araujo (AD/vantage)

Tello / Di Nenno (AD/vantage) vs Ruiz / Stupaczuk (Bella)

Aby śledzić mecze rozgrywane od godziny 15:00 (mecze w kategorii Next Gen nie są transmitowane):

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !