Puchar sześciokątny ma rozpoczęty mocni po stronie Madrytu, gdzie właśnie rozegrano trzeci mecz dnia w super tie-breaku.

Po zwycięstwach Santigosa / Collado (Akademia Rafa Nadal) przeciwko Cardona / Rodriguez (Hexagon Cup Team) 6/2 3/6 10-2, a następnie Chozas / Chamero (Eleven Eleven) przeciwko Jensen / Gala (RL9 ) 6 /3 1/6 10-3 w kategorii Next Gen, to gwiazdy, które przystąpiły do ​​konkursu.

W kolejnym bliskim spotkaniu Gemma Triay i Delfi Brea pokonały specjalnie zreformowaną na tę okazję parę: Brea / Araujo (ADvantage). Zawodnicy Akademii Rafaela Nadala po dominacji na początku meczu, zmuszeni byli do przejścia ze wszystkimi niebezpieczeństwami super tie-breaka, który ostatecznie zdominowali psychicznie. Końcowy wynik 6/3 4/6 10-6 dla Gemmy i Martity.

Dalsza część programu w środę:

Chingotto / Capra (Eleven Eleven) kontra Tello / Di Nenno (AD/vantage)

Alonso / Josemaria (Eleven Eleven) kontra Gonzalez / Fernandez (Bella)

Navarro/Diaz (Puchar sześciokąta) kontra Sanz/Tapia (RL9)

Aby śledzić mecze:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !