InnowacjaPuchar sześciokątny nie ogranicza się tylko do nietypowego formatu gry. Rzeczywiście, wybierając fioletowy tor, organizacja wprowadza do turnieju odrobinę koloru.

Zwykle niebieski Premier Padel i World Padel Tour (czarny podczas niektórych wydarzeń WPT) i czerwony na A1 Padel, paleta utworów została wzbogacona. Hexagon Cup poprzez zastosowanie fioletowego dywanu zmienia wrażenia wizualne zawodników i widzów.

Puchar sześciokątny

Poza aspektem estetycznym, wybór koloru fioletowego rodzi pytania. Jak ta innowacja wpływa na widoczność piłki? Jaki wpływ ma to na koncentrację i wydajność zawodników? Tyle pytań, które możemy sobie zadać i które zasługują na zbadanie.

Czy nam się to podoba, czy nie, inicjatywa ta zasługuje na pochwałę za śmiałość. Czas pokaże, czy w przyszłości kolor ten będzie częściej stosowany, czy też pozostanie charakterystyczny dla tej konkurencji. A Wy, co myślicie o tym kolorze, jako fani?

Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.