Jeśli jeszcze nie odebrałeś biletów na World Padel Tour Człowiek Padel Otwarty odcinek 2, radzimy się pospieszyć, bo po stronie kasy jest poruszenie.

Rzeczywiście, miejsca rozchodzą się jak świeże bułeczki i wygląda na to, że w tym roku Tuluza znów jest „miejscem, w którym warto być” dla wszystkich miłośników padel We Francji. Wiemy, że już 70% miejsc zostało sprzedanych na piątek 16 czerwca. Sobota 17, dzień półfinałów, to prawie pełna sala z 90% sprzedanymi biletami i to samo dotyczy wielkich finałów w niedzielę 18.

Uwaga, w tym roku Palais des Sports wzrośnie z 3 do 000 miejsc z okazji.

Dzięki biletowi wstępu na tor centralny miłośnicy będą mieli bezpłatny wstęp do Petit Palais, który będzie miał jeszcze dwa inne tory. Ponadto będą mogli wziąć udział w All Star Padel Gra, w której znajdzie się wiele osobistości, takich jak Vincent Clerc czy Tony Parker.

Jak zapewne się domyślacie, po raz kolejny spodziewamy się niesamowitego wydarzenia po stronie Różowego Miasta.

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.