Czy zawsze marzyłeś o zobaczeniu najlepszych graczy na świecie? padel w pracy ? Do zobaczenia w Tuluzie w nieco ponad miesiąc.

Po raz pierwszy wszyscy najlepsi gracze na świecie padel będzie obecny na turnieju rozgrywanym na ziemi francuskiej.

Czy marzyłeś o ujrzeniu króla Bela, przytłaczających ciosów Juana Lebrona lub „kuchilli” Paquito Navarro? To dobrze, wszyscy ci gracze w towarzystwie swoich partnerów będą obecni na Centrum sportowe André Brouat w połowie czerwca.

Miłośnicy padel kobiecy, chcesz docenić „dinamitę” Paulę Josemarię, legendarną bandeja Alejandry Salazar i dwuręcznego bekhendu Marty Marraro? Pospiesz się po bilety, bo nie ma już zbyt wielu miejsc…

Przypominamy, że pierwsze WPT Open we Francji rozpocznie się 12 czerwca fazą kwalifikacyjną, która zostanie rozegrana 4.Padel Kolumbierów. Od 15. mecze główne rozpoczną się w Pałacu Sportu, arenie, która będzie mogła pomieścić 4500 osób, co zapowiada wielką imprezę dla padel Francuski!

ludzki program padel otwórz 2022

Na koniec pamiętaj, że posiadacze biletu do centrum będą mieli również wstęp na kort 2 za darmo. Aby zająć twoje miejsca, to ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !