Kiedy World Padel Tour Madrid Master 2023, byliśmy świadkami pierwszego w tak ważnych zawodach na tym poziomie: Maria Virginia Riera i Tamara Icardo zdobyły punkt meczowy, nawet nie grając w nim! Rzeczywiście pokonali Alejandrę Salazar i Sofię Araujo w dwóch setach 6/4 6/4. Jeśli ten mecz wywołał tak wiele dyskusji, to dlatego, że dotyczył jednej z najciekawszych „piłek meczowych” sezonu.

Energiczna Sofia Araújo otrzymała już wstępne ostrzeżenie i po stracie punktu przy wyniku 30-15 uderzyła rakietą w stojak. Punkt stracony, wynik to 40-15. Następnie sędzia udziela ostrzeżenia, w wyniku czego Araujo traci kolejny punkt. Gem, set i mecz dla Virginii Riery i Tamary Icardo!

Przejdź do półfinału Riera / Icardo przeciwko Triay / Ortega.