Pokonany w tym tygodniu w drugiej rundzie P2 w Brukseli, Sanyo Gutiérrez et Maxi Sancheza byli bici i ogłuszani, dosłownie. Obaj mężczyźni upadli z bólem twarzą w twarz Emilia Sancheza et Pablo Garcia w dwóch dogrywkach: 7/6(3) – 7/6(6).

wyrwane z kontekstu Padel zebrał kilka momentów ilustrujących, co obaj Argentyńczycy wycierpieli w walce z młodymi Hiszpanami. Muza Kuikma najpierw została wycelowana w nogi swoich dwóch przeciwników, najpierw po woleju z bekhendu, a potem po woleju vibora potężny.

Potem przyszła kolej na El Mago. Kiedy Emilio Sanchez uderza w siatkę, widząc Maxiego w trudnej sytuacji, postanawia puścić ramię potężnym uderzeniem z woleja. Kula trafiła prosto w okno, ale Sanyo znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie i przyjął szok prosto w pachwinę.

Sanyo Gutierrez i Maxi Sanchez opuścili zatem Gare Maritime z rozczarowaniem porażką i kilkoma dodatkowymi siniakami, które będą musieli leczyć przed P2 w Sewilli.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!