Szwedzki mistrz A1 Padel właśnie rozpoczął się w Halmstad. Turniej jest jeszcze w powijakach, ale już zaoferował sporo nieoczekiwanych momentów i zwrotów akcji.

Nieoczekiwane zwycięstwo i deszcz

Dzień zaczął się dobrze. Od pierwszych chwil szwedzcy kibice byli zachwyceni. Anton Andersson i Albin Olsson dokonali pierwszego wyczynu tych Mistrzów w Hamlstad. Kierując się publicznością, szwedzka para pozbyła się młodych Hiszpanów Urzola i Guiral w trzech setach 5/7 6/3 6/3.

Albina Olssona i Andressona A1 padel

Trochę wcześniej rano, Cristiana Gutierreza i Jesusa Ruiza znakomicie rozpoczął rywalizację. Para hiszpańsko-argentyńska łatwo pokonała Antonio Alamillo i południowoafrykański Adam Van Harte, na wynik 6 / 4 6 / 2. W XNUMX/XNUMX finału Gutierrez i Ruiz mogli zmierzyć się z Frugonim i Del Moralem.

Po pierwszych dwóch meczach tego dnia na korty Halmstad spadł deszcz. Trzecie spotkanie między Rodri Lopez/Dani Blanco i Mati Ortiz/Lucas Cortese a wreszcie można zacząć. Argentyńczycy wykorzystali słaby początek meczu hiszpańskiej pary i pierwszego seta wygrali 6:3.

Jednak na początku drugiego seta opady się nasiliły. Kilka godzin później, organizacja A1 Padel podjął decyzję o przełożeniu pozostałych sześciu zaplanowanych na ten dzień posiedzeń.

Napięty program z 14 meczami

Zapowiada się intensywny dzień w Szwecji: We wtorek w programie 14 meczów ! Mecze rozpoczęły się dziś rano od zwycięstwa Rodri Lopez i Dani Blanco. Prowadząc zerowego seta Hiszpanie potrafili się zbuntować w drugim secie. Po wygraniu drugiego seta 7/5 rozwinęły się i wygrały 3/6 7/5 6/0. Wyreżyserować im 1/8 finału.

W drugim spotkaniu tego dnia o godz. Tomas Cheda i Alfonso Sanchez łatwo pozbyli się rywali Santiago Pinedy i Joaquima Florensy, wygrywając w dwóch setach 6 / 3 6 / 4.