Półfinały z nich Interkluby N1 2024 dało początek mecze antologiczne. Gracze spisali się na czterech torach zacięte bitwy. To szalone popołudnie ujawniło wszystkie swoje sekrety i znamy już cztery drużyny, które jutro zagrają w finale o tytuł mistrza Francji.

W dżentelmenach:

  • Sète Padel :

The Sète Padel Klub stwarza niespodziankę w losowaniu mężczyzn, pokonując Biga Padel 1, rozstawiony z numerem 2. Mieszkańcy Hérault, którym zależało na lepszym wyniku niż trzecie miejsce, które już zajęli, mają zatem gwarancję, że w najgorszym przypadku zostaną wicemistrzami Francji. Sete Padel Klub pokazał przede wszystkim, w jakim stopniu był odważny. Loïc Le Panse jest tego dowodem. Francuski zawodnik doznał kontuzji w połowie meczu – został uderzony w kostkę – ale mimo to walczył o zwycięstwo Mario ortega.

  • Dom Padel :

Był to jeden z epilogów dzisiejszego popołudnia, finał przed czasem : Dom Padel spotkał się z Klubem Tenisowym Palavas (1). W spotkaniu, które mogliście śledzić na żywo Padel Magiczny telewizor, do uwag Mario Cordero, Dom Padel ucieka z pułapki Palavasa. Dla paryskiego klubu jest to pierwszy finał w międzyklubach, z ambicją oczywiście zdobycia pucharu przeciwko Sète Padel Klub.

U pań:

  • Stadion w Tuluzie:

Piłkarze Stade Toulousain byli dzielni przeciwko zawodnikom PadelStrzelił do Caena. Tutaj znowu potrzeba było trzech meczów, aby wybrać pomiędzy tymi dwoma zespołami. TO PadelShot Caen wygrał pierwszy mecz, a Toulouse było w pełni zainteresowane ponownym zjednoczeniem się. Drugi mecz, bardzo zacięty, ostatecznie obróci się na ich korzyść. Potem wybawienie, niesione przez nową parę Soubrié/Pothier. Charlotte i Lucile prowadzą swoją drużynę do finału, gdzie nie będzie im łatwo stawić czoła trudnym przeciwnikom.

  • Klub tenisowy Palavas:

Trzy mecze, ale trzy mecze ekspresowe pomiędzy obiema drużynami, które nie spędzały zbyt wiele czasu na boisku. Zwycięstwo Palavas w pierwszym meczu: 6 / 1 6 / 0. Zwycięstwo dla All In 69 w drugiej rundzie: 6 / 1 6 / 1. I wreszcie zwycięstwo Palavasa w decydującym meczu: 6 / 1 6 / 4. Palavasowi, wicemistrzowi Francji, udało się w tym roku pokonać posiadaczy tytułu i jutro zagra przeciwko Stade Toulousain.

Ostatniego dnia nadchodzącego turnieju po raz kolejny będziemy śledzić wszystkie mecze Padel Magiczny telewizorW 10h do finału, ale od 9h na mecze rankingowe!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.