To będzie w nich najważniejsze spotkanie dnia Interkluby N1 2024 : Dom Padel (8) będzie przeciwny All In Padel SPORTOWE (9).

Przypominamy, Dom Padel (liga Île-de-France) przybywa z wielką armadą: Miguela Semmlera, Teo Zapaty, Thomas Leygue, mario huete, Cyril Hanouna, Javiera Clara, Dereka Gersona et Laurent Montoisy. Całkowita waga zespołu wynosi 195.

Naprzeciw nich All In Padel Sport pojawia się w tych Interklubach z wieloma ambicjami. Klub Bouc-Bel-Air (Liga PACA) liczy w swoich szeregach: Paweł Lijo, Antonio Luque, Jerome Ferrandez, Justin Lopes, Remy Gourre, Nicolasa Molinero, Pierre Valsota et Floriana Valsota. Całkowita waga drużyny: 255.

Na papierze z pewnością zrozumiecie, że obie drużyny idą łeb w łeb. A Ty co myślisz? Która drużyna w najbliższą sobotę zakwalifikuje się do ćwierćfinału?

Spotkanie Casa Padel i All In Padel Sport będzie śledzony, w całości i na żywo na Central TrackNa Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.