Później zwycięstwo w finale Urban P2000Padel Carquefu, do którego przenieśli się Thomas Leygue i Bastien Blanqué mikrofon Mario Cordero. Aktualny mistrz Francji powrócił do finału, ale także do innego gorącego tematu: klubów Nationale 1 Interclubs.

Obaj zawodnicy będą mieli swój pierwszy występ w rozgrywkach. Całkiem logiczne jest, że Bastien Blanqué zagra z Toulouse Padel Club, z którym podpisał kontrakt półtora roku temu. Towarzyszyć mu będzie kilku dobrych francuskich zawodników: Dylan Guichard, Thibaud Pech, Benoit Theard, Nicolas Trancart, Jean Dumartin…

Ze swojej strony Thomas Leygue potwierdził, że dołączy do Casa Padel, zespół, który mógł liczyć w swoich szeregach Mario Huete, Miguela Semmlera czy nawet Teo Zapatę. Czy rzeczywiście Paryżanie będą faworytami rywalizacji?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !