Laura Clergue miał okazję przeprowadzić wywiad w swoim domu najlepszym zawodnikiem w historii padel, Fernando Belasteguina. Szef z całą pokorą i szczerością poddał się.

Jego godne uwagi skojarzenia

Później pierwsza część wywiadu podczas którego opowiedział nam swoją historię, w tej drugiej części powraca jego różne niedawne skojarzenia z Agustinem Tapią, Arturo Coello, Sanyo Guttierezem i Mikiem Yanguasem oraz jego przyszłą współpracę z Lucho Caprą.

Jego scena najbardziej wyróżniający się ostatnie lata to już przeszłość u boku Agustina Tapii, którego uważa za swojego syna i ocenia jako najlepszego aktualnego zawodnika.

Rady od „Króla Beli”

On daje nam kilka wskazówek osiągnąć lob i jego znaczenie. Bela wyjaśnia nam, co jej na to pozwoliło pokonać absolutnie każdego gracza na świecie, bez prawdziwego zwycięskiego uderzenia: poprzez uważną analizę słabości swoich przeciwników. On tłumaczy dlaczego według niego Martin Di Nenno i Franco Stupaczuk są tak silni obecnie i jak Lebron i Galan zdołali rozwinąć swoją grę.

Wreszcie nam o tym opowiada jego silny charakter na torze, na którym podąża od dzieciństwa i co chce robić w ciągu roku, kiedy nie będzie już zawodowym piłkarzem. padel. Autentyczny wywiad z GOAT of padel co pomoże ci poznać go lepiej, gdy zbliża się jego ostatni rok na boisku.