Historyczny dzień dla padel. Centralny stadion Foro Italico jest pełny, a 6500 widzów przygotowuje się do udziału w półfinale Włoch Major Premier Padel.

W tej bardzo szczególnej atmosferze wyróżnia się postać Paquito Navarro: z jednej strony dlatego, że jest doceniany każdym ruchem, az drugiej dlatego, że jakość jego dzisiejszej gry jest stratosferyczna. Paquito Navarro i Martin Di Nenno nie dają Chingotto/Tello żadnych szans
odkładając pierwsze 4 mecze meczu. Rozstawiony numer 2 ma opcję zwycięstwa w pierwszym secie. 6/2

W drugim secie mecz jest wyrównany. Federico Chingotto odzyskuje spójność, a Juan Tello sprawność. Argentyńczycy zdobywają 4 break pointy w czwartej grze i ostatecznie trafiają na serwis przeciwników. Po drodze gracze Gaby Reca wszędzie zbierają rundy. 4/6

Trzeci set jest kalką pierwszego: Paquito i Martin odzyskują przewagę nad Argentyńczykami, a po niespełna dwóch godzinach oferują sobie drugi finał w tyluż turniejach na torze Premier Padel. Teraz piłkarze Rodri Ovide czekają na swoich przeciwników na jutrzejszy wielki finał i jak widać, są bardzo szczęśliwi!

Miejsce, które zrozumiesz w drugim półfinale. Aby to zrobić, przejdź do BeIn Sports, jeśli jesteś we Francji. Dla Hiszpanów dzieje się to tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !