FFT ogłosiło, że pasek miliona licencjobiorców został ponownie przekroczony. Jaki jest faktyczny udział padel w tej liczbie, która pozostaje bardzo pozytywna dla Federacji reprezentującej tenis, padel i tenis plażowy?

Masz możliwość przyczynić się w 30 sekund do podkreślenia tej liczby.

ponad 22.000 100 licencjobiorców XNUMX% padel

Jedno jest pewne, dzisiaj mamy co najmniej więcej niż 22.000 100 licencjobiorców XNUMX% padel. Wybrany urzędnik ds padel, Eric Largeron, ogłosił to pod koniec 2022 roku.

Ale jak wyjaśnił dyrektor misji Padel, Arnaud Di Pasquale, „ideałem byłoby posiadanie dokładnej liczby graczy padel wśród licencjobiorców wielu rakiet. Na przykład mam licencję na wiele rakiet. Ale gram tylko dzisiaj padel".

Ten przykład nie jest odosobniony. Wręcz przeciwnie, byłoby znacznie więcej graczy padel z licencją na wiele rakiet tylko 100% licencjobiorców padel.

Powód jest prosty: znaczna liczba graczy padel pochodzi z klubów sportowych, które mają tenis i padel w ich infrastrukturze. Wniosek: domyślnie gracze mają licencję na wiele rakiet, nawet jeśli niektórzy tylko ćwiczą padel.

Dlatego zapraszamy wszystkich graczy padel, nawet jeśli grasz w tenisa i/lub tenisa plażowego, zadeklaruj swoją aktywność sportową.

Jak zadeklarować się jako gracz padel ?

Nie panikuj, to bardzo proste!

  1. Przejdź do Ten'up => https://tenup.fft.fr/

2. Kliknij zaloguj się (lub zarejestruj)

3. Zaloguj się

4. Jeśli nie byłeś jeszcze w swojej przestrzeni Ten'up, poniżej znajdziesz stronę. Jeśli tak nie jest lub nie możesz przejść do tej strony, przejdź do tego linku: https://tenup.fft.fr/completer-profil

5. W części „Twoja praktyka” zadeklaruj swoją główną praktykę (zwróć uwagę, że możesz również wpisać praktykę drugorzędną) i tym samym umieść padel następnie „brak”, „tenis” lub „tenis plażowy”.

6. Zatwierdzasz i voila!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.

Tagi