Dwie pieczenie na jednym ogniu dla Javiego Garrido, który w krótkich odstępach czasu rozstaje się z Javim Rico i Lucasem Campagnolo.

Jak możesz zostawić dwóch partnerów, skoro dopóki nie zostanie udowodnione, że jest inaczej padel grają dwie osoby? Po prostu dlatego, że Rico grał u boku Garrido od czasu kontuzji Campagnolo.

Brazylijczyk wyzdrowiał, Andaluzyjczyk wraz z Hiszpanem ogłasza koniec tego krótkiego etapu.

Jednak, jak można było pomyśleć na początku, potężny lewicowiec nie odnajdzie „Campy”, gdy ten całkowicie wyzdrowieje. Rzeczywiście, jak ogłosił na Twitterze, Garrido zdecydował się zakończyć drugi etap wraz z „Toro de Alegrete”.

Daje to nieco większą wiarę w możliwy związek z Momo Gonzalezem. Zwłaszcza, że ​​do zespołu dołączyli Agustin Gutierrez i José Rico aby sformalizować swoje rozstanie, wzmacniając hipotezę o parze rodzinnej między Sanyo i jego siostrzeńcem. Co więcej, wspólny etap zakończyli także Edu Alonso i Juanlu Esbri.

Jak Państwo rozumiecie, mamy do czynienia z wieloma zmianami. Jakie nowe pary utworzą się? Odpowiedzi zwykle we wtorek po południu!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !