Jak ostatnio powiedzieliśmy, a turniej międzynarodowy padel-fotel na bardzo wysokim poziomie odbyło się w ubiegły weekend w pobliżu Tarbes.

Nazwane Otwartymi Pirenejami, to wydarzenie zgromadziło Padel Legend of Ibos, jedni z najlepszych graczy padel-fotel na świecie, okazał się sukcesem, o czym poinformował naszych kolegów z firmy Jean-Michel Barta, organizator wydarzenia Nowa Republika Pirenejów : „Chciałem zrobić coś dobrej jakości i udało się”.

A prezes klubu Jullian nie zamierza na tym poprzestać: „Celem jest najpierw zapewnienie trwałości tej imprezy, a potem dlaczego nie sprawić, by się rozwinęła”. A kiedy widzimy w półfinale występ Francuza Navarro i Hussera-Walthera, zwycięzców najlepszej pary hiszpańskiej, mówimy sobie, że poziom padel-fotel we Francji wciąż rośnie!

Znajdź cały artykuł tutaj.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !