Jean-Thomas Peyrou, dyrektor ds FIP Rise Burgund, spojrzał wstecz na wydarzenie, które miało miejsce w ostatni weekend, ze szczególnym uwzględnieniem klubu, który był gospodarzem wydarzenia.

Duże Padel Bordeaux, niezła historia

Organizacja tego turnieju powstała w ścisłej współpracy z założycielami i liderami The Big Padel Bordeaux, Antoine i Louis Couvercelle.

Współpracujemy już od kilku lat. Ta struktura sprawiła, że ​​ewoluowałem jako gracz, a następnie dała mi chęć odniesienia sukcesu i podjęcia się.

To klub, w którym żyje się dobrze iz silnym duchem rodzinnym, miejsce, w którym przeplatają się wszystkie projekty.

Antoine i Louis zaufali mi, że moja akademia ujrzy światło dzienne i dziękuję im za to. Udzielili mi również wsparcia w organizacji tego międzynarodowego turnieju.

Imponująca struktura

Ten klub ma prawdziwy zespół entuzjastów i potrzebowaliśmy wszystkich obecnych sił, aby ten turniej odbył się bez żadnych problemów.

Gaj palmowy, czyli nowa sala, z 4 torami, z których 2 mają wyjścia, został przemyślany i zaprojektowany z myślą o organizacji tego typu imprez. Dlatego w całym pomieszczeniu umieszczono elektryczne zasłony, które stworzyły to światło i ten niesamowity efekt.

Chciałbym podziękować wszystkim wolontariuszom, którzy byli w stanie odpowiedzieć, ze szczególnym wyróżnieniem dla Christophe'a, który bez wahania odebrał hiszpańską drużynę ze stacji o 3 nad ranem.

To dzięki tej pięknej rodzinnej atmosferze, atmosferze panującej w tym klubie, ale przede wszystkim pasji, jaką wszyscy wykazują wobec padel że udało nam się zebrać ten zespół wolontariuszy.

Cały Wielki Zespół Padel był na pokładzie przez te 5 dni i dziękuję im za to.

Do zobaczenia za rok, aby było jeszcze lepiej!

Eleonora Coulibaly

Co za przyjemność być dziennikarzem w środku padel, atrakcyjny rozwijający się sport. Mam nadzieję, że spodobają Ci się oferowane treści. Do zobaczenia wkrótce być może na stoku!