Pierwsza edycja My Padel Wycieczka po Tuluzie Padel Klub był wielkim turniejem, w którym zmierzyło się ze sobą wiele dużych francuskich par. Ale najsilniejsi w ten weekend byli Jérémy RITZ i Maxime MOREAU, po raz kolejny powinniśmy powiedzieć po ich zwycięstwie w Padel Club du Mas de Perpignan kilka miesięcy temu.

U mężczyzn: półfinały 2 są mocno kwestionowane

Przygoda Jérémy RITZ i Maxime MOREAU mogła się zatrzymać na etapie półfinału. Pomimo pierwszego skojarzenia między JP PELLICIER (Mas Club / Perpignan) a Justinem GARNIE (The Spot In / Rennes), nie posunęli się daleko, szczególnie w 1erie, by wątpić w zwycięzców turnieju. Uważani za niewłaściwych jako osoby z zewnątrz tej gry, sprzedali swoją skórę, aby w końcu pokłonić się 7 / 6 - 6 / 3.

Para Jerome FERRANDES / Kevin FOUQUET wąsko narzuciła 11 / 9 super tie-break przeciwko lokalnemu Bastienowi BLANK / Laurentowi IMBERT po meczu doskonałej jakości z wieloma zwrotami akcji.

Finał o bardzo dobrej intensywności przyniósł zwycięstwo na końcu niesamowitej pary Jeremy RITZ / Maxime MOREAU 10 / 6.

Wielka uwaga dla mistrzów Francji, którzy i tak przechodzą

Wśród dziewczyn nie ma niespodzianek podczas półfinałów z obecnością 4 zawodniczek, które są członkami francuskiej drużyny Padel

Géraldine SOREL / Virginie PIRONNEAU beat w 2 ustawia parę Line MEITES / Carine VIDAL

Laura CLERGUE / Audrey CASANOVA pokonała w zestawach 2 również parę Déborah ALQUIER / Elodie DAMIANO

Finał był doskonałym poziomem z najlepszym dopasowaniem graczy 4 w danym momencie.

Francuska mistrzyni Laura CLERGUE / Audrey CASANOVA w końcu dotarła do ostatniego słowa, wygrywając 10 / 8 super remis i zemstę na SOREL i PIRONNEAU, którzy pokonali ich w Lyonie. kilka tygodni.

Dobranoc odpoczynku ... i wraca do organizacji następnego etapu w Hers Club 9 i 10 July!

Znajdź album ze zdjęciami tutaj:
https://www.facebook.com/PadelMagazine/photos/?tab=album&album_id=1019102428186875
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.