Jérémy Scatena miał na swoim koncie szereg występów w ostatnich tygodniach, co pozwoliło mu osiągnąć swój cel: wejść do światowej czołówki Top 100.

Bilans

Francuz jest w siódmym niebie od początku sezonu. Rozmowa kwalifikacyjna w szczególności podczas Cupra Padel Point Tour Caen, oświadczył, że… najlepsza setka była dla niego celem do końca sezonu. A jak mówimy, cel ten został już zatwierdzony dla byłego francuskiego nr 1, który wygrał z Sergio Icardo przeciwko Cayetano Rocafort i Jose Luis Gaspar podczas włoskiego majora Premier Padel.

Dzięki temu udanemu rozpoczęciu sezonu Jeremy znajduje się teraz w pierwszej setce, mimo że jesteśmy dopiero w połowie sezonu. Zwycięstwo na FIP Star Padel Finalistka Doha i FIP Star Trani, zakwalifikowana do głównego losowania Premier Padel Major Włoch z rundą XNUMX jako bonus, Scatena jest w formie olimpijskiej, co tylko dobrze wróży na przyszłość.

Nowa francuska liczba 2

Patrząc na wyniki z ostatnich kilku tygodni, można powiedzieć, że nowa para, którą tworzy z Adria Mercadal spisuje się bardzo dobrze. Francuz powiedział w wywiadzie po meczu: „Świadomość, że będę miał stałego partnera przez cały rok grając w Mercadal, na pewno sprawia, że ​​czuję się dobrze. To sprawia, że ​​wstaję rano z jasnym celem: być silniejszym w swojej grze. “. I to widać na boisku!

We Francji Jérémy Scatena jest zatem drugim Francuzem w rankingu FIP, wyprzedzając zwłaszcza Johana Bergerona. Teraz 98. w międzynarodowym rankingu, Scat' może teraz wyglądać jeszcze wyżej!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.