W swoim pierwszym turnieju z Santiago Rolla Jérémy Scatena zdaje sobie sprawę, po raz drugi ćwierćfinał na APT Open Padel Wycieczka !

Bardzo dobry występ Jérémy'ego Scateny i Santiago Rolli na APT Padel Tour Otwarte w Torreon w Meksyku. Francuzi i Argentyńczycy dominują w rozstawionych 4 Barrera / Pascoal, aby awansować do ćwierćfinału turnieju. „Scat”, dla którego po raz drugi na tym poziomie jest oczywiście zachwycony!

Trzeba powiedzieć, że to bardzo dobry występ przeciwko 10. i 18. graczom APT, zwłaszcza, że ​​został nabyty w bardzo specyficznych warunkach, jak wyjaśnia nam zawodnik reprezentacji Francji:

„Jesteśmy na wysokości 1600 metrów, jest gorąco, bardzo sucho. Biorąc pod uwagę te warunki, APT zdecydował się na przyjmowanie piłek bez nacisku, aby zapobiec zbyt szybkiemu biegowi. I wreszcie, z tymi piłkami nie da się uderzyć piłki, aby ją wydostać. Więc robimy dużo więcej bandejaco za dużo rozbić! Punkty trwają bardzo długo, trzeba uzbroić się w cierpliwość, dużo lobować, niekoniecznie spieszyć do siatki. W końcu jest to turniej bardziej mentalny i fizyczny niż czysto padel. Nie sądziłem, że te warunki będą dla mnie zbyt dobre, ale w rzeczywistości idzie nam całkiem nieźle! Poza tym w Meksyku to szaleństwo: 500 osób nocą w klubie, ludzie stawiają na świetną atmosferę!”

Scatena bandeja Torreon APT 2021

Ostateczne zwycięstwo 6/2 7/6 po lekkim przerażeniu. Rzeczywiście, Scatena i Rolla mieli trzy punkty meczowe 5/3, których nie udało im się zamienić, ale udało im się ukończyć później, po ponad dwóch godzinach meczu! Dzięki temu zwycięstwu będą mogli dziś zmierzyć się z Maximiliano Sanchezem i Cristianem Gutierrezem. Numer 7 zrobił wczoraj krótką pracę Matias Del Moral i Willy Lahoz: 6/0 6/3! Spotkanie zatem zapowiada się obiecująco, odbędzie się dzisiaj około 17:30 czasu lokalnego, czyli około północy 30 we Francji.

Aby śledzić kwartały tego Torreon Open, dzieje się on Kanał APT na YouTube Padel Wycieczka !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !