To z pewnością nie umknęło Państwu: Johan Bergeron, który ogłosił „zakończyć karierę” rok temu coraz częściej pojawia się na stokach.

Rzeczywiście, Lyonowie, zwyciężył w Strasburgu P2000 ze swoim przyjacielem z francuskiej drużyny Adrienem Maigretem, również jest zarejestrowała się na FIP Rise w Bourg-en-Bresse wraz z innym międzynarodowym, Maxem Moreau. Ten, który chciał wystartować w Mistrzostwach Francji z tym samym Maxem Moreau, powrócił na prawą stronę, od strony swojego debiutu, i pomimo braku treningu radzi sobie całkiem nieźle.

Po krótkiej przerwie Johan wydaje się być zadowolony z toru, a wyniki są dla niego, który nadal zajmuje 157. miejsce w rankingu FIP. Wyobrażać sobie go od tego momentu jako członka francuskiej drużyny podczas kolejnej międzynarodowej imprezy?

Jeszcze tego nie osiągnęliśmy, ale jak wyjaśnia Adrien Maigret, praca nad osłabieniem zawodników francuskiej drużyny, którzy „nie chcą, aby Jo przestawała”, wydaje się przynosić pewne owoce. Rzeczywiście, chociaż w tym sezonie rozegrał we Francji tylko dwa duże turnieje, czterokrotny mistrz Francji nie wydaje się całkowicie wykluczać powrotu, co widać na poniższym filmie:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !