Joko Padel kontynuuje swoją ekspansję w świecie padel i ogłasza serię nadchodzących projektów. Romain Germain, jeden ze współzałożycieli, dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy wykonanej przez firmę:

„Cieszymy się, że liderzy projektów cieszą się coraz większym zaufaniem do naszej firmy, zarówno jeśli chodzi o budowę, jak i utrzymanie”.

„Cieszy nas rosnące zaufanie liderów projektów do naszej firmy, zarówno w zakresie budowy, jak i utrzymania.

W ciągu najbliższych trzech miesięcy realizujemy trzy nowe projekty, w ramach których powstanie pięć boisk. padel, a także kilka regularnych miesięcznych umów na konserwację, szczególnie w regionach Tuluzy i Bordeaux.

Joko padel trasa Caen
Montaż teksturowanej trawy syntetycznej na stadionie w Caen przez drużyny Joko Padel

Uważamy, że naszymi głównymi atutami jest doświadczenie w branży, bliskość i dostępność dla naszych klientów, co pozwala nam zapewnić naprawdę wysokiej jakości obsługę posprzedażową.

Niedawno przyczyniliśmy się do budowy czterech boisk w zupełnie nowym ośrodku w Caen, które zapowiada się na najbardziej prestiżowy klub w Normandii.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.