Jak powiedzieliśmy kilka tygodni temu, Jon Sanz z pewnością jest wielki przegrany du nowy ranking. Nawarra nie zaprzeczyła temu w rozmowie z naszymi kolegami z m.in Mundo Deportivo.

„To temat, który mnie dotyka, niepokoi mnie zmiana klasyfikacji. Jestem najbardziej dotkniętym graczem, który awansuję z 10. na 22. miejsce… Niesprawiedliwe jest branie pod uwagę turniejów w 2022 roku, wydaje mi się to absurdalne.

„To coś, co musimy zaakceptować (wraz z partnerem Coki Nieto), ale to wyprowadziło nas z pierwszej ósemki, do której udało nam się dostać w zeszłym roku... Musimy piąć się w rankingach, a celem jest uzyskanie tytułu magistra .”

Czy zobaczymy Coki i Jona na FIP Tour? To bardzo możliwe: „Potrzebujemy punktów, więc jesteśmy gotowi rozegrać jak najwięcej turniejów liczących się do rankingu FIP.” – wyjaśnia mieszkaniec Pampeluny. Dodaje: „Najbardziej motywują mnie turnieje w Hiszpanii”. Jest zatem duża szansa, że ​​będzie obecny na FIP Platinum w Valladolid i na Minorce.

Z drugiej strony powinien pominąć Ultimate Padel Tour: „To mnie nie interesuje, chcę się skoncentrować na Premier Padel.” To jasne!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !