Maxime Joris i Baptiste Moura zdobywają kluczowy punkt przeciwko słynnej alzackiej parze Diego Garcii i Teri Groll (3/6, 6/1, 6/3) w imieniu Big Padel Bordeaux aktualnym wicemistrzem France Interclubs 2023 Nationale 1.

Rzeczywiście, po niespodziewanym zwycięstwie dziś rano Wagner/Olivetti kontra Vanbauce/De Meyer, nie było miejsca na błędy dla „Dużego” w porównaniu z 4Padel Strasburg.

Max Joris: „Jestem naprawdę dumny z Baptiste’a, ponieważ udało nam się odrobić straty po przegranej pierwszego seta. Nie było to łatwe, bo nie mogliśmy tego meczu przegrać. Oznaczałoby to koniec drogi dla Wielkiego Padel. Pierwszego seta przegraliśmy 6:3. A w głowie nie jest to proste. »

Baptiste Moura: „Po kilku miesiącach nieobecności rozpoczęcie pracy od nowa jest nieco skomplikowane. Tempo było bardzo szybkie. Nastąpiła przerwa medyczna z powodu problemów żołądkowych. Ale później pozwoliło mi to być lżejszym na torze. A znacie mnie, na torze walczę. To naprawdę wspaniałe zwycięstwo, ponieważ walczyliśmy i pozwoliliśmy Dużej drużynie Padel Bordeaux, aby wszędzie powrócić do 1. »

Max Joris: „Teraz przed nami decydujący trzeci mecz. Pozostaniemy ostrożni, nawet jeśli będziemy faworytami, bo widzimy, że ogólny poziom rośnie, że zawodnicy trenują, a łatwe mecze już za nami. »

Decydujący mecz Padel Magazyn telewizyjny.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.