Brytyjska firma Shipyard Supply Co., produkująca szeroką gamę wysokiej jakości wyposażenia pokładowego, stworzyła nową dziedzinę padel specjalnie zaprojektowany dla superjachtów. Ta innowacyjna koncepcja została opracowana na prośbę żeglarza posiadającego luksusową łódź, która jest obecnie w budowie, ale może być również personalizowana przez innych żeglarzy.

Le padel pobiera coraz więcej wody! Dowodem jest to, że nie jest to pierwszy raz, kiedy fani padel Chcę wiedzieć, gdzie prosto w ich łodzi...

Dostosuj się do warunków

W przeciwieństwie do tradycyjnych sądów, samonośna konstrukcja SSCo. nie musi być wyposażony w gniazdka i słupki na pokładzie. Jako taki, krótki jest odpowiedni dla statków, które nie mogą pomieścić dodatkowego wyposażenia. Dodatkowo modułowa konstrukcja może pomieścić wiele różnych układów jachtu i może być zainstalowana na dziobie lub lądowisku dla helikopterów.

"Wierzymy, że bycie na wodzie nie powinno ograniczać wyboru dostępnych sportów i zawsze staramy się być o krok do przodu„, powiedział Josh Richardson, dyrektor generalny SSCo. „Po dokładnym zaprojektowaniu, opracowaniu i przetestowaniu tego systemu jesteśmy pewni, że możemy zaoferować go wszystkim superjachtom".

Pamiętaj, że firma oferuje już m.in Superjachtowa piłka nożna lub nawet koszykówka Superyacht!

Ergonomiczna konstrukcja

Kort ma elegancką ramę z włókna węglowego oraz mieszankę pleksiglasu i paneli siatkowych. Konstrukcja jest zatem mocna i trwała, ale także lekka. Według SSCo jest łatwy w montażu i przechowywaniu. Dzięki płaskim panelom przechowywanie ziemi jest dziecinnie proste.

"Nasza Ziemia padel zawiera elementy zaprojektowane na zamówienie, aby sprostać wyjątkowym wyzwaniom środowisk morskich„, dodaje Richard Clements, dyrektor techniczny SSCo. „Od specjalistycznych materiałów po innowacyjne rozwiązania techniczne, każdy aspekt boiska został starannie zaprojektowany, aby zapewnić optymalną funkcjonalność i trwałość."

Jeśli masz już jacht na swoim koncie, wiedz, że Padel Koszt budowy dworu będzie wynosić około 254 000 dolarów (200 000 funtów / 233.000 XNUMX euro), ale liczba ta będzie się różnić w zależności od skali budowy.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!