Rozmawiali nasi koledzy z Marka, Juan Lebron wrócił pełen wzruszeń do wydarzenia minionego tygodnia, ale także o jego przyszłości z dala od Ale Galana. Fragmenty.

Przeprosiny Lebrona

„Najpierw chciałbym przeprosić Alejandro Galána, Jorge Martíneza, Akademię M3, mój zespół, Premier Padel, FIP i oczywiście moim przeciwnikom. To nieodpowiedni obraz, za co bardzo przepraszam. Nie chcę zapomnieć o fanach padel…to nie może się nigdy więcej powtórzyć. Postaram się wyciągnąć z tego wszystkiego wnioski i poprawić się w tej dziedzinie. Rozczarowałem siebie, zawiodłem moją rodzinę, przechodzę bardzo trudny okres…”

Płacz wściekłości Lebron Katar 2024

Decyzja Galana

„Po zakończeniu meczu wróciliśmy do Madrytu. Na lotnisku przeprosiłem Alego i poprosiłem o rozmowę, ale w tym momencie daliśmy sobie spokój... Zaproponowałem, żebyśmy porozmawiali w piątek. Chciałem przeprosić za to, co się stało, ale tego samego dnia po południu zadzwonił do mnie i powiedział, że nie chce dalej ze mną współpracować. Zaskoczyła mnie i bardzo zaskoczyła mnie ta wiadomość, ale to jego decyzja i należy ją uszanować.

Myślę, że zasłużyliśmy na inne zakończenie, ale jego decyzja jest zrozumiała (…) Nie wiem, czy to sprawiedliwe, czy niesprawiedliwe, ale muszę się z tym pogodzić”.

Momo Gonzalez, tylko na jeden turniej?

"JA zagra z Momo w Wenezueli ponieważ sprawy przedstawiały się w ten sposób. Oboje byliśmy zaskoczeni. To wspaniała osoba i świetny gracz, ale to nie znaczy, że będę grał z Momo w kolejnych turniejach. Muszę zobaczyć, z kim będę grać. Bardzo ważne jest znalezienie dobrej i pozytywnej dynamiki. Chcę poszukać ambitnego projektu.”

Rozumiemy zatem, że najprawdopodobniej w nadchodzących tygodniach powinny nastąpić nowe zmiany!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !