Informację przekazał Miami Padel Klub: jeden z największych argentyńskich tenisistów ostatniej dekady postanowił oddać się w służbie swojej drugiej pasji, padel.

Juan Martín del Potro zdecydował się zatem dołączyć do grupy z Miami Padel Club w celu dalszego rozszerzenia padel.

Jest jasne, że padel wciąż zyskuje na popularności na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, gdzie sport staje się prawdziwą koniecznością.

Dlatego naturalne jest, że Miami Padel Klub wybrał na doradcę strategicznego swojej grupy zwycięzcę konkursu im Grand Chelem US Open 2009 i Puchar Davisa 2016.

Będzie odpowiadał za różne misje, między innymi doradzając w zakresie działalności sportowej czy marketingu, ale także intensyfikując zainteresowanie kibiców, partnerów i całej społeczności w odniesieniu do padel.

„Jestem niezwykle szczęśliwy, mogąc powitać Juana Martína na pokładzie Miami Padel Klub "powiedział właściciel klubu Ronnie Strasser.

„Jego rozległe doświadczenie jako światowej klasy sportowca, a także wiedza i pasja do tego sportu będą miały zasadnicze znaczenie dla osiągnięcia naszego celu, jakim jest podnoszenie świadomości i zrozumienia padel. W naturalny sposób pasuje do naszego zespołu, ponieważ kontynuujemy współpracę z kluczowymi interesariuszami, aby zbudować rozrywkowy i konkurencyjny klub. “

Główna zainteresowana strona również zabrała głos po tym niedawnym spotkaniu:

„Jestem zaszczycony, że mogę dołączyć do Miami Padel Klub w tak ekscytującym czasie. Łączy nas wielka pasja do tego sportu, a to ogromna szansa na stymulowanie rozwoju tętniącej życiem i różnorodnej społeczności, takiej jak Miami, poprzez zgromadzenie większej liczby graczy i fanów tego sportu."

Juan Martin del Potro

Juan Martín jest byłą gwiazdą tenisa, zdobył 22 tytuły singlowe w ATP Tour i był w pierwszej trójce na świecie.

Od lutego 2022 przeszedł na emeryturę z powodu licznych kontuzji. Po zaledwie roku czeka go bardzo przyjemna zmiana w karierze!

Znajdź oficjalny post przez link.

Eleonora Coulibaly

Co za przyjemność być dziennikarzem w środku padel, atrakcyjny rozwijający się sport. Mam nadzieję, że spodobają Ci się oferowane treści. Do zobaczenia wkrótce być może na stoku!