31 stycznia Juan Martin Diaz i Paquito Navarro wspólnie wystartują w biegu o godzPuchar sześciokątny. A Paquito, który wyraźnie ma już dość okresu przygotowawczego, już nie może się doczekać wznowienia zawodów, co wyjaśnił w poście na Instagramie. Zawsze pełen humoru JMD odpowiedział, że „zamierza mu przeszkodzić w grze”!

W wieku 47 lat i po wycofaniu się z kariery zawodowej Juan Martin Diaz nie jest już tym samym zawodnikiem, czym był, i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Ale to z pewnością nie przeszkodzi Navarro w cieszeniu się po raz ostatni na torze ze swoim byłym kolegą z drużyny i idolem młodości. Obaj panowie rozpoczynają rywalizację z Agustinem Tapią i Jonem Sanzem. Nie jest to łatwy mecz. Czy uda im się z tego wyjść?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !