To wielkie „okno transferowe” dla marek i dotyczy to nawet emerytów! Jako dowód na to, że Juan Martin Diaz, który kilka dni temu pożegnał się z Dropshotem, pojawił się w lokalu z nowym kumplemPuchar sześciokątny.

JMD ogłosił koniec kariery, co oznacza, że ​​nie zobaczymy go już na turniejach Premier Padel na przykład, ale to nie znaczy, że mieszkaniec Mar del Plata całkowicie zniknie z krajobrazu padelistic.

Rzeczywiście, były numer 1 na świecie gra obecnie w Pucharze Hexagon, a następnie uda się do Stanów Zjednoczonych, aby zagrać w zawodach Pro Padel League, ale przede wszystkim zaangażowanie się w projekt Reserve Padel. Nawet na emeryturze zawodnik, który pozostawił ślad w historii swojego sportu, pozostaje atutem marki. Jedna rzecz Bullpadel Nie miałem żadnych problemów z integracją. Hiszpańska firma, która sponsoruje wielu świetnych graczy (Paquito, Di Nenno, Chingotto, Tello, Brea, Salazar, Triay, Araujo itp.), zdecydowała się dodać prawdziwą ikonę do swojego grona wielkich nazwisk.

W rzeczywistości marka opublikowała film na Instagramie, aby ogłosić tę ważną wiadomość. Na razie pozostaje to tajemnicą, ale wygląda na to, że JMD będzie miało własną linię w ofercie iberyjskiej firmy…

Wczoraj pojawił się z Vertexem 04 w barwach swojej drużyny, Hexagon Cup Team, dla swojej udane wejście w bieg z Navarro. Czy będzie kontynuował tę pala, czy wkrótce będzie miał charakterystyczny model? Odpowiedź już wkrótce!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !