Spotkanie Francji i Szwecji nie mogło być bardziej niezdecydowane niż już jest: 1:1 i mecz finałowy, który zadecyduje o dalszej części rozgrywek.

Na pierwszym spotkaniu (u14) bliźniacy Bekhedda przegrał w trzech setach z potężną drużyną ze Szwecji. Choć dobrze rozpoczęli mecz, wygrywając pierwszą rundę, ostatecznie zostali dogonieni przez Szwedów.

W drugim meczu (u16) jest to para Barla/Lambert-Agosti który był na szlaku. I zespół, zakwalifikował się do ćwierćfinału, nie tracąc czasu, odniósł zwycięstwo w prostych setach nad swoimi przeciwnikami.

Na ostatni mecz (u18) Louise Bahurel i Jade Psonka będzie miał trudne zadanie zdobycia punktu zwycięstwa. Czy uda im się to osiągnąć?