Alors, że międzykluby N1 2024 nadchodzą szybko, a oficjalne listy nie powinny długo czekać, All In Padel SPORTOWE właśnie ogłosiła na swoich portalach społecznościowych jednego z zawodników, który w jej szeregach weźmie udział w rozgrywkach. W krótkim filmie prezentacyjnym pt All In Padel SPORTOWE zatem odsłania pierwszą głowę i na tym koniec Justin Lopes.

obecny Francuski numer 58 będzie zatem nosić barwy All In Padel Sport dla nowej edycji interklubów, których celem jest: „zdobyć puchar„. Niezależnie od tego, jak bystry, Justin Lopes o tym wie w tym roku konkurencja będzie ostra, w szczególności z obecnością „wielu Hiszpanów".

Były trener Winwina Padel Arbois zagra zatem w All In Padel Sport w 2024 roku. Od teraz Justin Lopes będzie pełnił funkcję trenera w All In Padel Sport z, w każdą środę, All In Lopes, wejście/zejście otwarte dla wszystkich poziomów, w godzinach od 21:23 do XNUMX:XNUMX.

Duży turniej powinien odbyć się na All In Padel, którego datę należy podać wkrótce.

WSZYSTKO W PADEL SPORT LUTY

Dlatego Justin Lopes jest zaprezentowany pierwszy gracz dla interklubów N1 2024 po stronie All In Padel Sporty. Na razie nie wiemy, którzy zawodnicy będą towarzyszyć byłemu reprezentantowi Francji. Chociaż klub powinien być wyposażony w bardzo dobry skład na turniej. Aby śledzić ...

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.