Padel Arena, jeden z prekursorów wyścigów Padel w Normandii, rozpoczął kampanię crowdfundingową w celu sfinansowania dwóch dywanów najnowszej generacji.

Wprowadzony na rynek w 2014 r. Padel Arena to kompleks sportów halowych z siedzibą w Isneauville (76) w Normandia, która oferuje padel, badminton i tenis stołowy oraz fitness. Po prawie 6 latach istnienia klub potrzebuje dwóch nowych dywanów na kortach Padel, aby zaoferować swoim klientom grę na najwyższym poziomie. Rzeczywiście, po badaniu satysfakcji z członkami okazało się, że dywany były stosunkowo zużyte.

Klub planuje wkrótce zaoferować trzecie boisko, wyposażone w nowy dywan bez piasku, identyczny z tymi używanymi podczas World Padel Tour. Dlatego ważne było wyposażenie dwóch bieżących boisk w ten sam dywan, aby zapewnić jednolite warunki gry. Ale w tym bardzo trudnym kontekście gospodarczym dla francuskiego padla trudno jest znaleźć środki finansowe na zakup dwóch dywanów najnowszej generacji.

Aby znaleźć Wymagane 12 000 €, klub rozpoczął kampanię crowdfunding, a przynajmniej możemy powiedzieć, że działa całkiem dobrze. W rzeczy samej, już po 10 dniach już 10 180 € ankiet. Pozostały 34 dni do osiągnięcia oczekiwanej kwoty.

Jeśli chcesz uczestniczyć w tym kotku, oto link do śledzenia: ICI. Znajdziesz wszystkie informacje związane z tą kampanią, takie jak odpowiedniki dawców.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!