Kiedy Cupra Padel Point Tour z Bordeaux, spotykamy się Kevina Villi, dyrektor 4PADEL bordeaux.

piłka nożna i padel : dwa uzupełniające się sporty

Comme przed nim wielu piłkarzyKévin, miłośnik piłki nożnej, szybko zakochał się w małej żółtej piłce: „W miarę gry zdajemy sobie sprawę, że chcemy coraz bardziej się rozwijać. To bardzo fajny sport. Kiedy jesteś piłkarzem tak jak ja, fizycznie jesteśmy już obecni, więc mamy w tym niewielką przewagę. Potem musisz popracować nad uderzeniem rakietą, ale mamy w naszej akademii trenerów, którzy są od tego gotowi”.

„Te dwa sporty naprawdę się uzupełniają. Jestem typowym przykładem: piłkarzem, a dziś prawdziwym piłkarzem. padel. Patrząc na ludzi obecnych na tym turnieju, zdajemy sobie sprawę, że jest wielu piłkarzy, którzy kochają padel : to naprawdę nasza siła.”

Twórz więcej wydarzeń, takich jak Cupra Padel Point Tour

„W tym roku Cupra Padel Point Tour nabiera jeszcze większego tempa pod względem turniejów i komunikacji. Naprawdę chcemy dodać energii padel oczywiście tworząc wiele ofert w ramach tych słynnych turniejów.”

Dla dyrektora centrum główną trudnością jest zarządzanie zespołem: „Konsolidacja jest trudna, ale dziś mamy solidne fundamenty. Stawiamy na wszechstronność, jesteśmy w stanie zrobić wszystko czy to zarządzając akademią padel i piłka nożna, wydarzenia sportowe, takie jak Cupra Padel Point Tour ale także imprezy prywatne, takie jak urodziny…”

Klub chce także oferować coraz więcej turniejów: „Znów mam P1000 i P2000, tak jak w zeszłym roku. Dlaczego nie powitać „Francji” i zorganizować inne prestiżowe turnieje. Ale przede wszystkim to, czego dzisiaj szukamy, to stworzenie nowych graczy padel, więc małe turnieje również mają dla nas dużą wartość!”

Aby śledzić wywiad w całości:

Lea Deutsch

Pasjonat Padel od 2018 roku z licznymi doświadczeniami w komunikacji i tworzeniu treści, chcę dzielić się z Wami moją pasją poprzez moje teksty.