Kuikma, marka padel z Decathlon, szybko zyskała pozycję głównego gracza na rynku, dzięki szerokiej gamie wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach, zaspokajając w ten sposób potrzeby graczy na każdym poziomie.

Premiera produktu Kuikma Padel wyróżniają się nienaganną organizacją i umiejętnie zorganizowaną komunikacją. Rzeczywiście, Kuikma umieszcza pomysłowo zaprojektowane zwiastuny w sieciach społecznościowych i mediach, aby wzbudzić ciekawość i entuzjazm opinii publicznej.

Te starannie wykonane zwiastuny dostarczają zagadkowych wskazówek na temat nowych produktów, pozostawiając miejsce na wyobraźnię i spekulacje. Starannie pielęgnowane oczekiwanie poprzedza oficjalne ujawnienie, wywołując euforię wokół nadchodzących nowych rzeczy. Dlatego też opinia publiczna jest zachwycona i niecierpliwie czeka na odkrycie innowacji i niespodzianek, jakie przygotowała firma Kuikma. Padel.

Jesteśmy obecnie w tej ekscytującej fazie i nie mogę się doczekać, aby powiedzieć Wam więcej już wkrótce! Miałem niesamowity przywilej otrzymania trzech modeli o bardzo specyficznej referencji, które zastąpiły serię PR990, która i tak była doskonała. Dzięki ich innowacyjnym technologiom, atrakcyjnemu wzornictwu i fantastycznej przyczepności (ich ergonomia i wyważenie całkowicie mnie przekonały), jestem niesamowicie podekscytowany możliwością rozpoczęcia gry tymi nowymi rakietami.

Pozostań w kontakcie Padel Magazine pełny test już wkrótce. W międzyczasie nie wahaj się podążaj za Kuikmą Padel w sieciach społecznościowych, aby otrzymać powiadomienie o oficjalnej premierze.

Stéphane Penso

Fan padel, Stéphane został oficjalnym testerem planety padel w Europie. Wszystko przechodzi przez jego fachowe ręce. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w świecie wędrówek w rakietach śnieżnych jest w stanie zeskanować Twój sprzęt od stóp do głów!