OSS wznawia organizację międzynarodowych staży od 1 lipca.

Podczas gdy gra w padla i tenisa stopniowo wznawia się intensywnie w Hiszpanii od końca maja, lokalni gracze podnoszą swoje oceny z chęcią zagrania dziesięciokrotnie!

Po ogłoszeniu ponownego otwarcia granic i lotnisk, które zbliżają się i wydają się być ostateczne, OSS może wreszcie rozpocząć wznowienie działalności w Barcelonie 1 lipca 2020 r.

Masz ochotę na wakacje dla par, przyjaciół, rodziny, Dołącz do nas w Barcelonie nad morzem, aby skorzystać z dostosowanego do indywidualnych potrzeb kursu PADEL lub TENIS z wieloma dostępnymi opcjami: kursy językowe (hiszpański lub angielski), dodatkowe zajęcia sportowe dla wszystkich, zwiedzanie, nocne wyjścia…

Daj nam znać, czego chcesz, my zajmiemy się wszystkim 😉

Odkryj nasze obiekty: https://www.youtube.com/watch?v=0XZKBztez24&feature=youtu.be.

Otrzymuj wszystkie wiadomości o naszych stażach, subskrybując nasz kanał na youtube: https://www.youtube.com/channel/UCkt2E0yhOfVxR49K3yI1ROg

więcej informacji:
0033679381636 info@padelbarcelone.com ou info@tennisbarcelone.com

Witamy z powrotem w sądzie, czekamy na Ciebie w Barcelonie.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.