Ostatnie etapy mistrzostw Francji padel Rok 2017 za miesiąc!
Ale przed końcowymi etapami, które odbędą się na BIG IV Valenciennes, gracze będą musieli przejść przez fazy międzyregionalne, które odbędą się w tym samym czasie, co 9 i 10 wrzesień.
Oto lista zakwalifikowanych par:
Zakwalifikowane kobiety:
W Alzacji:
- HENRY GOMEZ / Clara FEIST Alexandra
Kraj Loary:
- GROLLAUD Marie / LEFEVRE Marie
- LEMEE Elodie / HUET Séverine
Owernia:
- GUILLAUMOND Estelle / PETRIDES Sarah
- COURTINAT Manon / ALVERGNAS Manon
Bretania:
- LORIOT Anne / PLUNIANT-BLOT Claire
- BOURGEOIS Hélène / MANISSIER Alice
Centrum:
- JOSSEC AURELIE / THAUVIN EMILIE
Lotaryngia:
- SIMON Julie / ZOWCZAK Morgane
- THE PALLEMEC Giusy / ZOWCAZK Gwenaelle
Lyonnais:
- GINIER Jessica / COLLOMBON Alix
- Linia BERARD Laurene / MEITES
Szampan:
- BEDET Estelle / DUPONT Sylvie
Riwiera Francuska:
- PIRONNEAU Virginie / CLEMENT Kristina
- SOREL Géraldine / GODARD Alexandrine
Dauphine Savoie:
- DUBREUIL CHRISTELLE / GILLIOTOS CELINE
- REPITON DELPHINE / HOUSSIN JENNIFER
Flandria:
- KIK OCEANE / ROMANOWSKI ELODIE
- SANNELLI SYLVIA / VERHULST PRISCILLA
Langwedocja-Roussillon
- TRILLES Isabelle / LIGI Fiona
- LEFEBRE Claire / VIDAL Carine
Val de Marne:
- MOREL ELSA / AYASSAMY VIRGINIA
- DE KERMADEC AURORE / REMY CLEMENCE
Val d'Oise
- RIOJA Sabrina / LEMAITRE Cécile
- PARIGOT Caroline / TABOURIN Viviane
Normandia
- DENEUVE Elodie / MISSANT Marie
- RABOTTEAU Aurélie / LEFEVRE Ludivine
Picardie
- LEVEQUE ROULLET / Jacqueline WOOL Ludivine
- DENTANT Sophie / GARDINIER Isabelle
Poitou Charentes:
- HEILMANN Caroline / RAMAT Pauline
- POEY Nathalie / SALAUN Elodie
Prowansja:
- CASANOVA AUDREY / CLERGUE LAURA
- LOVER CAROL ANN / PANICHI ANNE LAURE
Essonne:
- DANG Margaux / ALBERT Kildine
Hauts de Seine:
- LECOCQ Alice / GABET Laure
- GUYOMARD Solène / GOD Mathilde
Sekwana i Marna:
- BIGOT Anne-Charlotte / ARNOULD Coline
- DOMEON Claire / BLAQUIERE Blandine
Yvelines:
- REFER Pauline / DERROUGH Julie
- SOMARRIBA Aurélie / TONDA Charlyne
Pireneje Centralne:
- GODALLIER Léa / MAISONNAVE Carine
- OF AIZPURUA Laura / MAISONNAVE Camille
Guyenne:
- DAMIANO Elodie / VO May
- GUERINET Virginie / LALANNE Catherine
Pireneje Centralne:
- ALQUIER DEBORAH / VANDAELE MARIANNE
- FOUQUET ALEXANDRA / SOUBRIE CHARLOTTE
Limuzyna:
- PRYSZNIC Sophie / CAZAUBON Julier
- SERIN Mathilde / PEREIRA Marion
Wykwalifikowani panowie:
W Alzacji:
- HENRY Christophe / HEYD Stéphane
- OLIVETTI Albano / RUIVO Jordan
Kraj Loary:
- BOISSE Simon / GARNIER
- JustinDEVRAND / Samuel MESLIN Aymerick
Owernia:
- CORDERO Mario / COSTE Adrien
- DUJOL Alexandre / DUJOL Brice
Bretania:
- VONGKOTH Saysavong / CHEREAU Jean Bernard
- VONGKOTH Saysana / SAPENE Vincent
Centrum:
- AMIOT VIRGILE / JOSSE CYRILLE
- ROBERT Etienne / COURTOIS Arnaud
Lotaryngia:
- BINISTI Franck / GRANDAME Steve
- BOURGOIN Maxime / BRIQUET Maxime
Lyonnais:
- AUTOR Francois / BOULADE Laurent
- LOPES Justin / MOREAU Maxime
Szampan:
- FAZILLEAU Corentin / LEVEQUE Benjamin
- MASSON Christophe / LEPRETRE Samuel
Riwiera Francuska:
- RITZ Jeremy / SCATENA Jeremy
- PASTOR Fabrice / RECA Gabriel
Dauphine Savoie:
- CHAIX OLIVIER / ARCANGELI CLEMENT
- CACHEUX YANN / NOVELLI VINCENT
Flandria:
- ROMANOWSKI JOHAN / DULION THOMAS
- JACQUEME JULIEN / MAGNIER ADRIEN
Langwedocja-Roussillon
- BIEGEL Cédric / NICOL Erwan
- PELLICER Jean Pascal / HENRY Alain
Val de Marne:
- LAPOUGE MATHIEU / VEBER FABIEN
- TIMBERT FABIEN / GARCIN GREGORY
Val d'Oise
- MANNARINO Morgan / LEVY Vincent
- GALA Jonathan / LEVY Guillaume
Normandia
- DUMAINE Fabrice / VARIN Benoit
- PROUST François / DENEUVE Alexis
Paryż:
- LIPPE Raphael / BOUQUET Basil
Picardie
- RODRIGUES Alexandre / BANDEIRA Olivier
- JEAN Lionel / MAGNIEZ Philippe
Poitou Charentes:
- LERUSTE Alexandre / POEY Baptiste
- LALANGE Laurent / MORERE Guillaume
Prowansja:
- GAUTHIER PIER / FERRANDEZ JEROME
- DAVID GILLES / GRANDMONT AURELIEN
Pireneje Centralne:
- BERGERON Johan / BLANQUE Bastien
- POKOJE Alexis / TRANCART Nicolas
Essonne:
- Panse Loric / Carite Cedric
- Schmitz Thomas / Gay Sebastien
Hauts de Seine:
- RUIZ DE CONEJO SEBASTIEN / ROMAN SICHEZ
- MACQUART JULES / THE NEVE PASCAL
Sekwana Saint Denis:
- CARMONA David / ALADJO Patrick
- ESCOIN José Manuel / ARIAS Alain
Sekwana i Marna:
- THEUNYNCK Cyril / BURELLI Frédéric
- HERVE Yann / THERET Raphael
Yvelines:
- TISON Benjamin / POMMIER Frédéric
- MAIGRET Julien / MAIGRET Adrien
CBBL:
- BOULPIQUANTE Nicolas / POZZOBON Florent
- SIMIAN BUISSONNET Mathieu / DUMARTIN Jean
Guyenne:
- PEYROU Jean Thomas / Benoît HALLE
- LOUBIC Pierre / OVIAL Nicolas
Limuzyna:
- ROBUCHON Vincent / AUBOIS Thomas
Mario Cordero to świetny technik zespołu. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, by wnieść swoją wiedzę. Kompletnie, człowiek jest jak na polu!