W dniach 15-19 maja 2024 r Puchar Interkontynentalny Padel zostanie przeniesiony do Dakhla Oued Eddahab na południu Maroka.

Po opóźnieniach od niego niezależnych Stowarzyszenie NORD SUD ACTION z radością ogłasza, że ​​ta długo wyczekiwana 2. edycja Pucharu Interkontynentalnego Padel odbędzie się.

To międzynarodowe wydarzenie, zorganizowane we współpracy z Radą Regionalną Dakhla Oued Eddahab i „Europejskim Stowarzyszeniem Klubów AECP” Padel », zapowiada się po raz kolejny ważnym momentem dla amatorów i profesjonalistów tego sportu.

Po udanej pierwszej edycji zespół organizacyjny jest zdeterminowany, aby uczynić tę edycję jeszcze bardziej imponującą imprezą, w której weźmie udział kilku graczy z czterech stron świata.

„Jesteśmy szczególnie zaszczyceni możliwością ogłoszenia udziału Léi Godallier, trzykrotnej mistrzyni Francji, która wniesie swój talent i wiedzę do tego ekscytującego konkursu” – wyjaśnia Omar EL ALAOUI, prezes NORD SUD ACTION.

Puchar Interkontynentalny Padel nie ogranicza się jedynie do rywalizacji na boisku. Na marginesie wydarzenia sportowego organizatorzy skoncentrują się na jego wpływie padel o turystyce podczas specjalnej konferencji.

Konferencja prowadzona przez międzynarodowych specjalistów z zakresu turystyki będzie poświęcona roli padel w promocji turystyki lokalnej i międzynarodowej. Ponadto zostaną udostępnione pomyślne doświadczenia Hiszpanii w tej dziedzinie, zapewniające cenne perspektywy dla rozwoju turystyki w regionie.

„Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym partnerom, sponsorom i sympatykom, dzięki którym ta edycja mogła się odbyć. Ich ciągłe wsparcie jest niezbędne, aby to wydarzenie było niezapomnianym sukcesem. Nie przegap 2. edycji Pucharu Interkontynentalnego Padel w Dakhla Oued Eddahab, gdzie sport, rozrywka i turystyka łączą się, aby zapewnić wszystkim wyjątkowe wrażenia” – podsumowuje Omar EL ALAOUI.

Więcej informacji: alaoui@nordsudaction.org