Babolat ogłasza dziś wprowadzenie na rynek swojego nowego buta, Jet Premura 2, zaprojektowanego we współpracy z numerem jeden na świecie, Juanem Lebrónem. Projekt produktu jest inspirowany chromatyczną gamą El Lobo z ekskluzywnymi technologiami.

Jet Premura 2 Juan Lebrón ma dwa duże obszary wentylacyjne na cholewce, aby poprawić oddychalność. But jest również innowacyjny dzięki dodaniu bardziej elastycznej podeszwy, aby zwiększyć zwinność i zagwarantować dużą swobodę ruchów.

jedyne 100% padel pracuje we współpracy z Michelin. Dzięki ekskluzywnym ćwiekom oraz dodatkowym rowkom w przedniej części stopy podeszwa oferuje pełne połączenie wsparcia, elastyczności, trwałości i przyczepności.

But jest wyposażony w technologię Matryx, dzięki czemu jest lżejszy bez uszczerbku dla podparcia stopy. System KPRSX obecny w pięcie pomaga absorbować wstrząsy we wszystkich pozycjach.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę internetową Babolat.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!