Miasto Mulhouse wibrowało w rytmie Betclic Remontada Padel podczas dziewiątego etapu w ten weekend o godzinie 4:XNUMXPADEL Miluza.

Gra strategiczna i zaskakujące różnice

Gracze strategicznie używali kart, aby odwrócić losy meczu, doskonale ilustrując ducha „Betclic Remontada padel”. Na tej scenie miały miejsce niezwykłe występy, począwszy od 20-miesięcznej różnicy wieku po różnicę w zarobkach wynoszącą 20 euro, nie zapominając o różnicy w nodze wynoszącej 20 cm, kompensowanej przez zastosowanie protezy!

Pary do obejrzenia

Dynamika zawodów znalazła swoje odzwierciedlenie także w występowaniu kilku dobrych par, na które warto będzie zwrócić uwagę ostateczne zwycięstwo w Paryżu. Jeden z duetów, w tym zawodnik z 336. francuskim rankingiem, dał się poznać jako poważne zagrożenie dla swoich konkurentów.

Informacje zwrotne na temat wydajności

Wydarzenie to zostało również naznaczone parami, które zgromadziły ponad 100 lat. Szczególnie jedna para osiągnęła 113 lat.

„Wyzwanie bombazo” autorstwa Babolat prawie był świadkiem pobicia swojego rekordu, wynoszącego imponujące 15,6 metra, zbliżającego się do obecnego rekordu wynoszącego 15,8 metra.

Następny przystanek: Toulouse-Colomiers

Oczy zwrócone są teraz w stronę kolejnego etapu, który odbędzie się 4PADEL Toulouse-Colomiers od 11 do 14 kwietnia.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.