Od 18 lat toczy się historia miłosna Club Med i Babolat nie jest już tajemnicą. Po wejściu do tenisa francuska marka stała się głównym dostawcą sprzętu do gry w tenisa dla Club Med. padel. W marcu 2018 roku pierwsza szkoła im padel Club Med został otwarte dla Club Med Exclusive Collection Seychelles, a rok później Club Med Magna Marbella.

Od tego czasu padel nadal rozwijała się na całym świecie. Dziś sześć Ośrodki oferują tę działalność: Seszele, Marbella (Hiszpania), Opio-en-Provence (Francja), Phuket (Tajlandia), Bali (Indonezja) i Gregolimano (Grecja).

Autokary są szkolone w każdym miejscu docelowym, przy pomocy francuskiej marki, aby umożliwić turystom zafundowanie sobie krótkiej sesji padel pod słońcem lub pod palmami kokosowymi. Nawet profesjonalni gracze korzystają z okazji, aby uderzyć piłkę, jak Miguel Semmler na poniższym zdjęciu:

KLUB MED BABOLAT MIGUEL SEMMLER

Nie chcąc na tym poprzestać, Club Med ma na celu udostępnienie praktyki padel do czterech innych miejsc docelowych do 2025 r., nadal równolegle Babolat.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.