Le międzynarodowy turniej wystawienniczy padel krzesło odbędzie się 27 i 28 sierpnia 2022 na terenie kompleksu Miejski Wieś od Mans.

Prezentacja najsłynniejszych aktorów.

Inaki Ramperez

Iñaki cierpi na uraz rdzenia kręgowego spowodowany wypadkiem przy pracy od ponad 19 lat. Od tego czasu sport jest dla niego największym źródłem ucieczki, gdzie znika ból i inne zmartwienia.

On konkuruje padel-fotel od ponad 8 lat w Hiszpanii. Obecnie jako zawodnik drużyny Kuikma jest dwukrotnym mistrzem Madrytu i mistrzem Hiszpanii z drużyną Madrytu. Razem z Marquitosem Cambronero tworzą parę numer 4 w rankingu. Na sezon 2021/22 udało im się dotrzeć do finału w Bilbao i 11 półfinałów.

Jej pomysł jest „bardzo trudno pokonać kogoś, kto nigdy się nie poddaje”. Praca, pasja i wytrwałość.

Padel Magazine niedawno przeprowadził z nim wywiad. Wywiad znajdziecie poniżej.

Alvaro Garmilla

Alvaro Garmilla jest hiszpańskim graczem z padel fotel, pochodzi z Valladolid, ale od 5 lat mieszka w Madrycie. Ma 38 lat i gra padel od ponad 20 lat, ale 8 lat temu miał wypadek samochodowy i teraz gra padel na wózku inwalidzkim. Jest lewicowym graczem.

Sponsorowany przez Nox, jest obecnie częścią pary numer 3 w hiszpańskim rankingu, jest mistrzem Hiszpanii z drużyną Madrytu i jest mistrzem społeczności Madrytu.

garmilla

Stan Devries

Stan jest 20-letnim belgijskim tenisistą na wózku inwalidzkim. Zaczął mocny start w swojej karierze, zdobywając 7 tytułów mistrzowskich ITF, co daje mu dziś pozycję trzeciego juniora na świecie w tenisie na wózkach.

Z palem radzi sobie prawie tak dobrze, jak z rakietą tenisową, a także będzie obecny podczas międzynarodowego turnieju.

Stan Devriese

Oscar Agea

Oscar jest hiszpańskim graczem padel-fotel, który 8 razy był numerem jeden w Hiszpanii. Obecnie jest częścią pary numer 2 w hiszpańskim rankingu.

Jego niepełnosprawność jest od urodzenia, w wieku 10 lat musiał przejść przeszczep nerki, co było możliwe dzięki darowiźnie brata. Jego rodzina zajmuje bardzo ważne miejsce w jego sercu.

Sebastien Husser

Sébastien Husser zaczął grać w tenisa w wieku 6 lat i nigdy nie przestał, mimo wypadku, w wyniku którego w wieku 20 lat został paraplegią.

Osiągnął 15 miejsce na świecie i jest dziś piątym francuskim graczem! W 5 roku odkrył padel-fotel, prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia, a w tym roku to współorganizuje wydarzenie i uczestniczy jako gracz.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !