Jest jednym z zawodników w formie na FIP Tour po stronie francuskiej: Thomas Vanbauce poczynił w tym tygodniu największy postęp w rankingu FIP wśród francuskiej Top 300!

Wielki Gracz Padel przeskoczył o 18 pozycji i zajął 233. miejsce na świecie. Było to możliwe dzięki występom FIP Rise of Nola, gdzie wraz z Maxime Jorisem pobił m.in. drużyna Hiszpanów znajdująca się w 80-tce najlepszych na świecie, zanim będziesz kontynuować zmierzy się z parą Włochów, którzy należą do osób z zewnątrz w tabeli.

Niezwykła podróż po Włoszech, która zakończyła się w półfinale, niczym na FIP Rise w Dubaju, gdzie obaj panowie dotarli już do finałowej czwórki. Wyniki, które dały im dwukrotnie jedenaście punktów, co oznacza około trzydziestu miejsc zdobytych od początku sezonu przez Vanbauce. Maxime Joris również wspiął się w rankingach, zdobywając 51 miejsc i w tym tygodniu uplasował się na 310. miejscu na świecie.

Znajdź ewolucję języka francuskiego w rankingu FIP w tym tygodniu:

Francuski ranking FIP
Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!