La National Tennis Cupto jest największy turniej amatorski tenisista na świecie. Z 35 wydań Pucharu Krajowego w Tenisie i 9 wydań Narodowego Padel Cup, te zawody stały się koniecznością dla wszystkich miłośników sportów rakietowych!

Narodowy Padel Kubek, co to jest?

Narodowy Tenis/Padel Cup to zawody na poziomie amatorskim, które oferują próbę zostania najlepszy gracz według rankingu z Francji, od niesklasyfikowanych do 2/6, za część tenisową.

Działa to trochę w ten sam sposób dla padel. Trwają fazy kwalifikacyjne około dwudziestu klubów we Francji, przez kluby organizujące obwód, poprzez turnieje P100 kobiety i tak P100 mężczyźni.

Dziś Francuska Federacja Tenisowa przejęła stery organizacji zawodów. Wszystkie turnieje w fazie kwalifikacyjnej można znaleźć na stronie Ten'Up.

Aby znaleźć swoją fazę kwalifikacyjną padel : na stronie Ten'Up wprowadź miasto, a następnie zastosuj opcję Padel. Następnie przejdź do filtra „rodzaj zawodów” i zaznacz „turnieje”, a następnie „Wyścig krajowy”. Padel Filiżanka".

Wydanie 2024, informacje praktyczne

Faza kwalifikacyjna rozpocznie się dnia Kwiecień 6 następny i potrwa do września 29. Następnie odbędzie się finałowa faza Ogólnopolskiego Pucharu Tenisa 20 do 26 października 2024 w międzynarodowym centrum Cap d'Agde.

Ostatnia faza będzie przeciwny posiadaniu par wygrali fazę kwalifikacyjną i kto w tygodniu w Cap d'Agde rozegra turnieje P250 według różnych formuł (mężczyźni, kobiety, mieszane).

Co roku prawie 1 tenisistów i padel spotkajcie się na tydzień świętowania pomiędzy sportem a rozrywką: turniej pokera, tenis plażowy, wizyty, ping-pong, siatkówka, wieczory tematyczne...

W 2023 r. prawie 900 graczy de padel próbowali szczęścia w fazie kwalifikacyjnej. Czas pokaże, czy w tym roku turniej ten przyciągnie jeszcze więcej graczy!

narodowy padel Puchar 2023
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.