Właśnie dotarli: goście StarVie powracają w nadchodzącym nowym roku. Oprócz zupełnie nowy Kenta Eternal, wiele nowości czeka na historyczne rakiety marki. Krótka prezentacja.

Kenta Wieczny

Mówiliśmy już o tym, jest to nowość pala hiszpańskiej marki. Okrągły kształt zapewnia maksymalną zwrotność. Wyposażony w najnowsze technologie marki, posiada mostek Most Geo, szorstki wzór Technika Heksów lub nawet uchwyt antywibracyjny neon. Ta pala jest dostępna w trzech różnych wersjach: Kenta Pro, Kenta Speed ​​i Kenta.

La Kenta Pro a twarda pianka będzie idealna dla graczy poszukujących precyzji i mocy. Ze swojej strony Szybkość Kenty będą miały bardzo miękką piankę, dla większego komfortu gry. La Kentę „classic” będzie oferować idealne połączenie swoich dwóch większych sióstr.

KENTA WIECZNA GWIAZDA

Teraz czas na dobrze znaną gamę marki: Tritón.

Tryton

Tritón to jedno z charakterystycznych paluszków marki. Te najpotężniejsze buty marki, noszone przez Javiego Garrido, są dostępne w trzech seriach. Znajdziemy „klasyczny” Tritón, Tritón Pro i Tritón Speed.

La Triton Prow kształcie kropli wody, posiada gumkę Pro 50. Dzięki tej sztywnej piance oferuje maksymalną moc i precyzję. Znajdujemy również technologię Pełny efekt samolotu, umożliwiając nadanie piłce ostrzejszych efektów. Rękojeść została wydłużona o jeden centymetr, aby zapewnić większy komfort graczom posługującym się dwuręcznym backhandem. Jest także wyposażony w nową technologię wierzchołki dla mniejszych wibracji w momencie uderzenia.

Si la Tryton Prędkość jest właścicielem większości technologii firmy Tryton Pro, różni się zastosowaną gumą. Pianka Ultraszybka miękkość zapewnia wygodniejszy dotyk i doskonałe uwalnianie piłki. Bardziej elastyczna, ta rakieta będzie najlepszym sprzymierzeńcem dla graczy poszukujących rakiety, która jest jednocześnie mocna i bardzo wygodna.

La Trytonze swojej strony będzie idealnym połączeniem Speed ​​​​i Pro. Przy zachowaniu dużej elastyczności, ta pala zaoferuje maksymalną moc. Wibracje będą zawsze redukowane przez uchwyt wierzchołki. Idealnie sprawdzi się dla rozbijaczy, którym zależy na zachowaniu pewnej elastyczności.

Aquila

Podobnie jak dwie serie zaprezentowane powyżej, linia Aquila ma trzy wersje: Speed, Pro i „classic”. Jego design przyciąga wzrok, dzięki zastosowaniu fluorescencyjnej zieleni na części palu.

L 'Aquila Pro będzie idealna dla atakujących graczy. Dzięki gumce Pro 50oferuje moc i precyzję graczom na wysokim poziomie. Ma 100% skład 3K Carbon zarówno na twarzach, jak i w ramie rakiety. Z technologią Bilans mocy, rozkład masy jest zoptymalizowany.

Aquila Speed ​​i jej pianka Ultraszybka miękkość oferują prawdziwy komfort podczas pisania. Mniej sztywny niż Aquila Pro, zapewni graczowi większą elastyczność, zachowując jednocześnie siłę podczas uderzenia.

„Standardowa” Aquila ma gumę o gęstości Miękki 30. Oferuje dobry kompromis pomiędzy Pro i Speed, oferując komfort, moc i zoptymalizowane uwalnianie piłki.

AQUILA STARVIE

Titania

Dla graczy, którzy chcą robić postępy w posługiwaniu się rakietą, seria Titania jest stworzona dla Ciebie. Został zaprojektowany specjalnie dla graczy poszukujących kontroli.

La Titania Pro, okrągły kształt, jest idealny dla osób poszukujących kontroli, precyzji i mocy. Jego pianka Pro 50 pozwala znaleźć złoty środek. Ma 100% skład 3K węgla w twarze i ramę rakiety. Chropowatość sita pozwala na jeszcze większe kręcenie się w kuli.

La Szybkość Tytanii ze swojej strony wykorzystuje piankę Ultraszybka miękkość. Inną dużą różnicą w porównaniu z Titanią Pro jest skład sita. Znajdujemy włókno szklane, coraz bardziej elastyczny, dla jeszcze większego komfortu podczas gry.

Titania składa się z Rama z włókna węglowego 3K i okładziny czołowe ze 100% włókna szklanego. Mieszanka ta pozwala na bardziej miękkie czucie piłki w momencie uderzenia piłką. Jego pianka Miękki 30 oferuje dobry kompromis pomiędzy komfortem Ultra Speed ​​Soft i sztywnością Pro 50.

TYTANIA STARVIE

Meteora

W tym roku linia Metheora jest dostępna w dwóch modelach: „klasycznej” Metheora i Metheora Dual. Każda z nich ma swój własny projekt, co daje nam dwie rakiety, które bardzo różnią się wizualnie i oferowanym stylem gry.

La Meteora Dualna bierze swoją nazwę od pianki Podwójna gęstość. Ta pala dostosowuje się do każdego rodzaju strzału, oferując komfortowe wrażenia przy wolnych strzałach i zapewniając większą wybuchowość przy szybkich i ofensywnych strzałach. Technologia Wewnątrz Noene w rękojeści znacznie zmniejsza wibracje rakiety podczas gry.

La Meteoraze swojej strony znajduje gumę Miękki 30 klasyk, który zapewnia dobrą równowagę pomiędzy mocą i kontrolą. Poza tym korzystają z tych samych technologii, co Metheora Dual.

astrum

To jeden z flagowych apartamentów StarVie. Astrum jest rakietą Beatriz Gonzalez od kilku sezonów. Dzięki okrągłemu kształtowi Astrum pozwala na doskonałą kontrolę nad piłką, zachowując jednocześnie maksymalne czucie. Jego cechą charakterystyczną jest zastosowanie podwójnej warstwy Karbon 3K po bokach. Rakieta jest zatem utwardzana, co znacznie zwiększa siłę strzałów. Jest połączony z pianką Miękki 30, co zwiększa wyjście piłki.

La Basalto

Linia Basalto, którą nosi Coki Nieto, występuje w dwóch modelach. Z jednej strony znajdziemy Basalto Pro. A z drugiej „standardowy” Basalto.

La Basalto Pro to wszechstronna rakieta, przeznaczona dla zaawansowanych graczy. Ze swoją pianką Pro 50oferuje moc i precyzję. Skład nagłówka zmienia się w porównaniu z innymi rakietami tej marki, ponieważ zawiera mieszankę włókno bazaltowe i 3K Carbon na sicie, zapewniając zwiększoną trwałość i wytrzymałość. W chwycie zastosowano także nową technologię hiszpańskiej marki: Wewnątrz Noene.

Jedyną dużą różnicą pomiędzy Basalto Pro a „klasycznym” Basalto jest zastosowana pianka. W wersji standardowej znajdziemy piankę Miękki 30, zaprojektowany tak, aby zwiększyć komfort podczas gry, a także odzyskuje wszystkie technologie Basalto Pro.

Bazaltowy Gwiezdny

Prędkość dronów

La Prędkość dronów to rakieta przeznaczona dla graczy, którym zależy na kontakcie z piłką, kontroli i szybkości w grze Ultraszybka miękkość pozwala na maksymalny komfort i doskonałe uwalnianie piłki oraz jej 100% skład 3K węgla w główce i ramie rakiety zapewnia większą sztywność, co pozwoli Ci czuć się komfortowo podczas kończenia punktów.

SZYBKIE DRONY STARVIE
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi