SKEMA Business School z dumą ogłasza organizację pierwszego Puchar Francji Padel Szkoły Biznesu, 6 i 7 kwietnia 2024 r. Inicjatywa ta, wspierana przez stowarzyszenie sportowe im SKEMA i Biuro Sportu, wpisuje się w chęć odpowiedzi na rosnący entuzjazm studentów padel, dyscyplina łącząca dynamikę i ducha zespołowego.

Konkurs ten organizowany jest po raz pierwszy w swojej historii padel odbędzie się o godz Sophia Antipolis, w prestiżowych wnętrzach Akademii Tenisowej Mouratoglou, doskonałe centrum szkoleniowe, które oferuje uczestnikom najwyższej klasy zaplecze z czterema dedykowanymi torami.

Startuje siedem głównych szkół

Osiem głównych szkół biznesu i zarząd podejmą wyzwanie, przy potwierdzonej obecności takich instytucji jak HEC, ESCP, ESSEC, KEDGE, ESC Clermont BS, emLyon i EDHEC. Przez dwa dni odbędzie się rywalizacja szesnaście drużyn, w tym formacje mieszane, każdy korzystający ze wsparcia trenera i zastępcy. Wśród konkurentów m.in. gracze sklasyfikowani na padel (pomiędzy rangami 1000 a 3500) będzie obecny.

Partnerzy wysokiego szczebla

Na marginesie głównego konkursu „Turniej Legend” zaoferuje dodatkowy pokaz, w którym zaprezentują się trenerzy i menadżerowie sportowi uczestniczących szkół, zapewniający chwile dzielenia się i serdeczności. Do partnerów tego wydarzenia zaliczamy m.inAkademia Mouratoglouoczywiście, ale także Philippe’a Garsa, szef ligi uniwersyteckiej PACA; Chrześcijański Kolegium, odpowiedzialny za rozwój Padel w regionie PACA; Alix Barbe, absolwenci SKEMA i dyrektor generalny Revers Boisé; Michał Kuzay, dyrektor generalny TWENTY BY TEN; I Franck Binisti, założyciel i redaktor naczelny Padel Magazine.

Tagi